szkoła tańca gdynia
Kurs Tańca towarzyskiego
Szkoła Tańca Gdynia
szkoła tańca gdynia
pierwszy taniec szkoła tańca gdynia

Wieczór panieński z nauką tańca i degustacją wina

Nie masz pomysłu na wieczór panieński? Lubisz tańczyć? Chcesz nauczyć się nowych tańców? Chcesz poznać nowe smaki i dowiedzieć się czegoś o francuskim winie z Alzacji?

Zapraszamy do naszego Centrum Tańca na wyjątkowy wieczór…

Powitamy Was kieliszkiem Cremant d’Alsace, nauczmy SALSY, podczas przerwy zdegustujecie Sylvaner Seduction a następnie nauczymy CHA-CHA-CHA a na koniec zdegustujecie Gewurztraminera. Wszystko w gronie najbliższych koleżanek. To będzie wyjątkowy wieczór, który długo pozostanie w pamięci.

Koszt wieczoru panieńskiego: 450 zł.

Czas trwania (taniec + degustacja): 1,5 godziny.

Wieczory prowadzimy w piątki i soboty.

Chcesz zarezerwować termin? Dzwoń: Olaf Szczepan 501 524 539 lub napisz do nas.

Poniżej opis degustowanych win.

CREMANT d’ALSACE z posiadłości Wachów to wino produkowane metodą szampańską. Jest delikatne i subtelne, łączy w sobie świeżość i wykwintność.

1

SYLVANER SEDUCTION w specjalnej eleganckiej niebieskiej butelce jest niezwykle orzeźwiający i lekki, z dyskretnym smakiem świeżych owoców. Jest przyjemny i zaspokaja pragnienie. Sylvaner Seduction z posiadłości Wachów to lekkie wino z przyjemnym owocowym aromatem i wyraźną nutą mineralną. W ustach wyraziste, pikantne z lekko kredowym posmakiem. Jest winem do codziennego picia w Alzacji.

2

GEWURZTRAMINER to wyjątkowe i charakterystyczne wino z Alzacji ma bogaty, pełny i korzenny nos, wyczuwalny jest aromat róży i owoców liczi. W kuchni wyjątkowy towarzysz do dań kuchni azjatyckiej i indyjskiej.

3

Kurs tańca towarzyskiego

Taniec towarzyski kojarzy nam się z pięknie ubraną, elegancko i swobodnie prezentującą się parę na parkiecie. Czy w najśmielszych myślach i snach wyobrażałeś sobie, że tą parą możesz być właśnie TY? Sprawdź, jakie kursy tańca oferujemy w naszej szkole. Dowiedz się więcej

Pierwszy taniec weselny dla nowożeńców

Ślub to jedyny w swoim rodzaju dzień, długo oczekiwany, wymarzony i piękny. By faktycznie taki był, warto zadbać również o jego taneczną oprawę i przygotować coś wyjątkowego.
Dowiedz się więcej

Wieczór panieński z nauką tańca i degustacją wina

CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ TAŃCZYĆ ale masz ograniczony czas? Dla nas nie ma przeszkód możemy zaproponować indywidualny tok nauczania, który czasowo i programowo dostosowujemy do Ciebie. Dowiedz się więcej

Copyright by Centrum Tańca Szczepan. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności