Właściciele

Zofia i Olaf SzczepanCzy wiesz, że „Szczepan” to tak naprawdę nazwisko właścicieli Szkoły Tańca?

Centrum Tańca Szczepan to firma, której właścicielami są Zofia i Olaf  Szczepan, dyplomowani absolwenci Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca w Anglii (United Kingdom Alliance) i zawodowi nauczyciele tańca.

Jako sportowa para taneczna zdobyli następujące tytuły:

  • Mistrzostwo klasy B w tańcach standardowych w 1985 r. w Grudziądzu,
  • Mistrzostwo klasy B w tańcach latynoamerykańskich w 1985 r. w Grudziądzu,
  • Mistrzostwo klasy A w tańcach standardowych w 1986 r. w Świdniku,
  • Mistrzostwo klasy A w tańcach latynoamerykańskich w 1986 r. w Świdniku,
  • Wice Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich w 1988 r. w Krakowie,
  • Wice Mistrzostwo Krajów Socjalistycznych w tańcach latynoamerykańskich w 1989 r. w Gera NRD,
  • Wice Mistrzostwo Polski w 10 tańcach w 1990 r. w Gdańsku.

Z ich wielkiej pasji i zamiłowania do tańca otworzyli w 1990 r. Centrum Tańca aby rozpocząć masową popularyzację tańca wśród dorosłych, młodzieży i dzieci. W 1995 r. zrodził się pomysł wprowadzenia nowatorskiego autorskiego programu edukacyjno-wychowawczego pod nazwą Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier, który jest realizowany w Szkołach Podstawowych dzieci nauczania początkowego.
Przez lata funkcjonowania Centrum Tańca nauczyli tańczyć kilkanaście tysięcy osób, którzy wytańczyli w różnego rodzaju turniejach i mistrzostwach tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski Juniorów.

Podziękowania i listy jakie dostają, świadczą o tym, że prowadzone przez nich i ich wykwalifikowaną kadrę zajęcia taneczne, doskonale wpisują się w oczekiwania dzieci, młodzieży i dorosłych, a tym samym przyczyniają się do popularyzacji tańca wśród tych grup.

Właściciele Zofia i Olaf  Szczepan to również “kreatorzy-organizatorzy“:

  • zainicjowali i powołali do życia pierwszy w Polsce zawodowy związek skupiający nauczycieli i trenerów, zawodników tańca towarzyskiego pod nazwą Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne.
  • w roku 1995 tworzyli nowatorski program edukacyjno – wychowawczy dla dzieci ze szkół podstawowych p.n. „Olimpijska Szkółka Tańca i Dobrych Manier”. Obecnie p.n. “Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier”, program jest realizowany w tysiącu szkołach na terenie całej Polski. Rocznie bierze w nim udział około 30 tys. dzieci.
  • w latach 1992 – 1995 zainicjowali i zrealizowali serię programów w TVP1 pt. Grand Prix Par Zawodowców w Tańcu Towarzyskim

Kurs tańca towarzyskiego

Taniec towarzyski kojarzy nam się z pięknie ubraną, elegancko i swobodnie prezentującą się parę na parkiecie. Czy w najśmielszych myślach i snach wyobrażałeś sobie, że tą parą możesz być właśnie TY? Sprawdź, jakie kursy tańca oferujemy w naszej szkole. Dowiedz się więcej

Pierwszy taniec weselny dla nowożeńców

Ślub to jedyny w swoim rodzaju dzień, długo oczekiwany, wymarzony i piękny. By faktycznie taki był, warto zadbać również o jego taneczną oprawę i przygotować coś wyjątkowego.
Dowiedz się więcej

Właściciele

CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ TAŃCZYĆ ale masz ograniczony czas? Dla nas nie ma przeszkód możemy zaproponować indywidualny tok nauczania, który czasowo i programowo dostosowujemy do Ciebie. Dowiedz się więcej

Copyright by Centrum Tańca Szczepan. Wszelkie prawa zastrzeżone. - szkoła tańca Trójmiasto Polityka Prywatności