Walc Angielski

Melodia Walca często przypomina szczęśliwe chwile letnich wieczorów, piękną romantyczną muzykę i wszystko to co powoduje, że chce się żyć.

Tańczony w parze sprawia wrażenie lekkiego i płynnego, dającego poczucie swobody i wolności. W zamyśle ma przedstawiać dwójkę zakochanych ludzi planujących wspólną przyszłość. To z pewnością najbardziej romantyczny z tańców standardowych, pobudza wyobraźnię.

Kurs tańca towarzyskiego

Taniec towarzyski kojarzy nam się z pięknie ubraną, elegancko i swobodnie prezentującą się parę na parkiecie. Czy w najśmielszych myślach i snach wyobrażałeś sobie, że tą parą możesz być właśnie TY? Sprawdź, jakie kursy tańca oferujemy w naszej szkole. Dowiedz się więcej

Pierwszy taniec weselny dla nowożeńców

Ślub to jedyny w swoim rodzaju dzień, długo oczekiwany, wymarzony i piękny. By faktycznie taki był, warto zadbać również o jego taneczną oprawę i przygotować coś wyjątkowego.
Dowiedz się więcej

Walc Angielski

CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ TAŃCZYĆ ale masz ograniczony czas? Dla nas nie ma przeszkód możemy zaproponować indywidualny tok nauczania, który czasowo i programowo dostosowujemy do Ciebie. Dowiedz się więcej

Copyright by Centrum Tańca Szczepan. Wszelkie prawa zastrzeżone. - szkoła tańca Trójmiasto Polityka Prywatności