Szkoła tańca - Gdynia i Trójmiasto

Kursy Tańca. Co możemy Tobie zaoferować?

Kurs tańca towarzyskiego

Taniec towarzyski kojarzy nam się z pięknie ubraną, elegancko i swobodnie prezentującą się parę na parkiecie. Czy w najśmielszych myślach i snach wyobrażałeś sobie, że tą parą możesz być właśnie TY? Sprawdź, jakie kursy tańca oferujemy w naszej szkole. Dowiedz się więcej

Pierwszy taniec weselny dla nowożeńców

Ślub to jedyny w swoim rodzaju dzień, długo oczekiwany, wymarzony i piękny. By faktycznie taki był, warto zadbać również o jego taneczną oprawę i przygotować coś wyjątkowego.
Dowiedz się więcej

baner 1

CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ TAŃCZYĆ ale masz ograniczony czas? Dla nas nie ma przeszkód możemy zaproponować indywidualny tok nauczania, który czasowo i programowo dostosowujemy do Ciebie. Dowiedz się więcej

Kurs tańca pod okiem naszych specjalistów!

Kurs tańca towarzyskiego gdynia

Olaf
Szczepan

Po raz pierwszy z tańcem towarzyskim zetknąłem się w szkole średniej. Zosia zaczęła uczyć na kursie tańca, na który uczęszczałem i oczywiście nauczycielka „wpadła mi w oko”.

Kurs tańca towarzyskiego gdynia

Zofia
Szczepan

Taniec miałam zawsze „we krwi” swoje pierwsze kroki taneczne stawiałam już od dziecka na zajęciach baletowych i rytmicznych, a w szkole średniej rozpoczęłam naukę tańców towarzyskich.

szkoła tańca gdynia

Rafał
Gniadecki

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat, tancerz mistrzowskiej klasy tanecznej ”A” w Tańcu Towarzyskim w 10-ciu tańcach ST i LA. Wielokrotny medalista turniejów tańca w kraju i za granicą.

Copyright by Centrum Tańca Szczepan. Wszelkie prawa zastrzeżone. - szkoła tańca Trójmiasto Polityka Prywatności